rss

Facebook
30 Gru

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

30 Gru

19 grudnia odbyła się w naszej klasie klasowa wigilia. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez rodziców.

30 Gru

18 grudnia nasza klasa zamieniła się w salę teatralną. Dzieci zaprezentowały teatrzyk kukiełkowy  na podstawie bajki pt.”Szewczyk Dratewka” dla swoich kolegów z klas II i III. Przygotowania do występu trwały już od dawna, bowiem dzieci wykonały samodzielnie kukiełki, stworzyły w programie graficznym Paint scenografię oraz nauczyły się swoich ról i piosenek. Wszystko wypadło wyśmienicie, było […]

30 Gru

 Dzięki zebranym pieniądzom udało się spełnić marzenia trójki dzieci z placówek pieczy zastępczej z województwa śląskiego. Przedstawiciele klasy pod opieką rodziców zawieźli prezenty do Szkoły Podstawowej nr 2 w Czeladzi, gdzie miał miejsce finał akcji.

13 Gru

Uczniowie naszej klasy obejrzeli spektakl teatralny pt. „Spotkanie w realu”. Historia opowiedziana w spektaklu rozgrywa się w Ubrankowie, gdzie każdy z mieszkańców posiada maszynę do wysłania wybranym przez siebie osobom komunikatów „lubię” lub „nie lubię”. Manifestują się one w formie symboli kciuków skierowanych w górę lub w dół na garderobie. Bohaterowie- Dresik i Bluzeczka wracają po wakacjach […]