rss

Facebook
26 Cze

I semestr

  • Plastyczny Konkurs Świetlicowy pt. „Moje wspomnienia z wakacji”:
    II miejsce – Wojciech Pogoń;
  • Plastyczny Konkurs Świetlicowy pt. „Portret Św. Mikołaja:
     I miejsce – Piegza Przemysław, Kaczor Karol, Miller Marcel,
    II miejsce- Bonarska Hanna,  Czaja Julia,  Mokry Jakub,
    III miejsce– Kowalski Oliwier, Dresner Lena, Palińska Maja,
    Wyróżnienia: Kozieł Kaja, Wierzchowski Karol,  Sekita Łukasz, Owczarek Patryk, Skuta Jakub,  Czaja Maja,
  • Świetlicowy Konkurs na „Najoryginalniejszą ozdobę świąteczną”:
    I miejsce-  Jakub Mokry,  II miejsce- Oliwier Kowalski, Jakub Skuta,
    III miejsce- Kaja Kozieł, Hanna Bonarska,
    Wyróżnienia: Karol Kaczor, Przemysław Piegza,
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „PRAWA DZIECKA” – Jakub Mokry, Marcel Miller.

II semestr

  • Konkurs plastyczny pt. „Postać Kubusia Puchatka”-
    I miejsce – Jakub Mokry,
    III miejsce – Hanna Bonarska,
    Wyróżnienia: Maja Kos, Maja Czaja,
  • Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „Zimowy pejzaż”-
    I miejsce – Mokry Jakub,
    III miejsce – Czaja Maja,
    Wyróżnienia: Kaczor Karol , Skuta Jakub, Czaja Julia,
  • Świetlicowy konkurs plastyczno-fotograficzny pt. „Kocie psoty” – Patryk Owczarek, Jakub Skuta,
  • Konkurs plastyczny „Dinozaury wiecznie żywe”
    I miejsce – Jakub Mokry, Marcel Miller,
    III miejsce –  Kuba Skuta, Łukasz Sekita,
    Wyróżnienia: Filip Sołtysik, Hania Bonarska, Julia Czaja, Kaja Kozieł, Karol Kaczor, Patryk Owczarek, Przemysław Piegza,
  • Konkurs plastyczny pt. „ Moja recepta na zdrowie”
    I miejsce – Karol Wierzchowski, Jakub Mokry, Julia Czaja,
    II miejsce –  Maja Palińska, Kozieł Kaja, Karol Kaczor,
    III miejsce – Patryk Owczarek, Jakub Skuta,
    Wyróżnienia: Maja Kos, Oliwier Kowalski,
  • Konkurs Plastyczny „Wiosna wokół nas”
    I miejsce – Jakub Mokry, Czaja Maja, Czaja Julia,
  • Konkurs pt. „Wielkanocna kurka”
    I miejsce –  Marcel Miller,
  • Konkurs plastyczny „Ze starego coś nowego”
    I miejsce –  Hania Bonarska,
  • Konkurs plastyczny „Logo Szkolnej Biblioteki”
    I miejsce –   Jakub Mokry,  Julia Czaja,
    Wyróżnienia:  Maja Kos,  Oliwier Kowalski,  Kuba Skuta,  Karol Kaczor,  Hanna Bonarska,
  • Konkurs fotograficzny z okazji Tygodnia Ziemi -Marcel Miller,
  • W ramach obchodów Dnia Książki dzieci wykonywały zakładki do książki: Hania Bonarska, Oliwier Kowalski
  • Konkurs plastyczny ,,Podwodny świat”
    I  miejsce –  Przemysław Piegza ,
    II miejsce –  Maja Kos, Jakub Mokry,
    III miejsce – Hanna Bonarska, Maja Czaja,
    Wyróżnienie: Maja Palińska,
  • Konkurs Plastyczny ,, Portret mojej mamy”
    II miejsce – Hanna Bonarska
  • Konkurs Plastyczny „Wakacyjne marzenia”
    Wyróżnienie: Przemysław Piegza, Julia Czaja, Wojciech Pogoń, Karol Wierzchowski

Skomentuj: